Opinie


RedSoft.pl
(Opole): Sesja facylitacyjna, która odbyła się w naszej firmie pomagała nawiązać dialog między pracownikami, ukazując najmocniejsze strony każdego z nich. Facylitatorzy pomogli otworzyć nasze umysły oraz wskazać efektywne techniki wspólnego rozwiązywania problemów. Sesją uważamy za bardzo udaną i pomocną.


Meblostyl Sp. z o.o.(Wrocław): Moja ocena sesji facylitacyjnej jest bardzo pozytywna. W trakcie warsztatów nasunęło się wiele spraw i tematów, które wymagają niezwłocznych zmian. Facylitatorzy w przystępny sposób przekazali swoją wiedzę i przeprowadzili warsztaty w przyjaznej atmosferze.EMT systems
(Gliwice): Usługa spełniła nasze oczekiwania, szkolenie zostało uszyte na naszą miarę, poruszyliśmy ważne dla naszej firmy sprawy i wynieśliśmy wiele interesujących i przydatnych dla nas lekcji.


Test systemy uszczelniające (Częstochowa): Facylitacja została przeprowadzona z dużym zaangażowaniem prowadzących, w sposób dostosowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Zadania aktywizowały uczestników, wskazując na metody pobudzenia kreatywności i wykorzystania ich w pracy, a materiał który został wypracowany podczas spotkania, posłuży Zarządowi podczas opracowywania strategii na kolejny rok.


Silence (Katowice): „Audyt oraz sesja facylitacyjna przebiegły bardzo sprawnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów. Dzięki tym usługom zauważyliśmy pewne elementy w działalności naszej firmy, które wymagają zmiany. Mamy zamiar wkrótce je wdrożyć. Dziękujemy!"


GLOKOR Sp. z o.o. (Gliwice): „Sesja facylitacyjna odbyła się w naszej firmie po wcześniej przeprowadzonym Audycie Innowacji. Dzięki temu była ona w sposób wprost dopasowany do naszych potrzeb. Teraz wiemy o sobie jeszcze więcej i możemy zmieniać się na lepsze. Wszystkim firmom serdecznie polecamy udział w tym projekcie!”


< Nowsze | 1 | Starsze >
Zgłoś swój udział w projekcie!

Patronaty honorowe

Patronaty medialne

Patronaty