W przypadku wielu branż potrzebne jest prowadzenie dokumentacji w dwó"/>

Dane firmy

Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz


Konarskiego 12, 44-274 Rybnik

Tel: 32 494 32 69

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Język angielski - przysięgły tłumacz


Zakres działalności przeglądanej firmy:

W przypadku wielu branż potrzebne jest prowadzenie dokumentacji w dwóch językach - polskim i angielskim. Inne natomiast tylko w nielicznych sytuacjach wymagają dodatkowej dokumentacji w języku obcym. Warto jednak wiedzieć, że tego typu dokumentacja musi być sporządzona przez profesjonalnego tłumacza przysięgłego, który poświadczy ważność zawartych danych i informacji swoim osobistym podpisem.

Biuro tłumaczeń spectlumacz.pl od lat oferuje profesjonalne usługi tłumaczenia wszelkich dokumentacji. Zatrudniony w firmie tłumacz przysięgły języka angielskiego posiada odpowiednie uprawnienia do poświadczania własnym podpisem np. dokumentacji medycznych w języku obcym.  Jeśli i Ty poszukujesz właśnie takich usług w atrakcyjnych cenach, to z pewnością powinieneś zapoznać się z ofertą danego przedsiębiorstwa.

Inne firmy w pobliżu:

Malaya Sp. z o.o.


ADRES:
Mickiewicza 18, Racibórz

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...