Dane firmy

Hey Taxes biuro rachunkowe


Baraniaka 88E, 61-131 Poznań

Tel: 791 399 444​

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Usługi rachunkowe Koszalin • https://heytaxes.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Klienci często poszukują firm, które w sposób profesjonalny zajmują się obsługą rachunkową ich przedsiębiorstwa. HeyTaxes.pl to zaufany partner oferujący usługi rachunkowe na terenie Koszalina.

Rachunkowość przedsiębiorstwa obejmuje kilka ważnych obszarów funkcyjnych, które łączą się nierozerwalnie ze sobą i prowadzą do optymalizacji zarządzania przedsiębiorstwem. We współczesnej gospodarce rynkowej rachunkowość danego podmiotu gospodarczego pełni trzy główne funkcje:

  • Funkcja informacyjna - do tego obszaru w głównej mierze zalicza się zbiór najważniejszych informacji. Wiadomości te dotyczą przede wszystkim stanu kosztów, przychodów wypłacalności oraz rozliczeń firmy.

  • Funkcja kontrolna - polega na kontrolowaniu wszelkich zasobów jakimi dysponuje i posiada przedsiębiorstwo. Pozwala ona chronić mienie, oraz w razie potrzeby udowadniać wszelkie sytuacje, które mogą spowodować pomniejszenie kapitału majątkowego.

  • Funkcja analityczna - obejmuje zbieranie i analizowanie wszelkich danych liczbowych, które następnie są przydatne przy sporządzaniu sprawozdań finansowych i rozliczeń podatkowych.

Inne firmy w pobliżu:

Willa Arkadia


ADRES:
Spławie 48A, Poznań

Akcygraf


ADRES:
Południowa 8, Rumianek

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...