Dane firmy

Malaya Sp. z o.o.


Mickiewicza 18, 47-400 Racibórz

Tel: 324151467

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Vitagyn C • Aptekawsieci.pl


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Jednym z licznych czynników decydujących o zdrowiu kobiety jest kwaśny odczyn pH pochwy. Powinien on wynosić od 3,8 do 4,4, lecz z różnych powodów wartość ta może ulec zmianie. Mogą to być np. częste podróże, korzystanie z basenu lub sauny, kąpiele w niezbyt czystych wodach jezior i rzek, a nawet kontakt okolic intymnych z zanieczyszczonym piaskiem. Dochodzi wtedy do infekcji wskutek rozwoju szkodliwych drobnoustrojów.

Można wtedy stosownie do zaleceń lekarza, a nawet samodzielnie sięgnąć po Vitagyn C. Są to globulki dopochwowe przywracające prawidłowy odczyn pH w pochwie, a przez to hamujące rozwój bakterii i grzybów oraz zapobiegające nawrotom infekcji układu moczowego. Globulki te można bez trudu znaleźć pod adresem aptekawsieci.pl. Preparat jest całkowicie bezpieczny i można go stosować przez długi czas. 

Inne firmy w pobliżu:

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...