Pokonywanie barier architektonicznyc"/>

Dane firmy

meva-podnosniki.pl


Rojna 94 , 91-134 Łódź

Tel: +48 793 724 243

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Krzesełko schodowe flow - meva-podnosniki.pl


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Pokonywanie barier architektonicznych stanowi jedno z największych wyzwań dla każdej niepełnosprawnej osoby. Nie da się przy tym zaprzeczyć, że potencjał w tym zakresie jest dziś spory. Można między innymi nabywać bardzo zaawansowane urządzenia, które przekładają się bezpośrednio na komfort osoby z ograniczeniami. Zresztą takie akcesoria są wielkim wsparciem także dla członków rodziny czy personelu zajmującego się danym przypadkiem. Krzesełko schodowe Flow to przykład takiego sprzętu.

Stosowanie tego rodzaju krzesełek jest dziś jednym z podstawowych sposobów na to, aby efektywnie pomagać ludziom, którzy nie są w stanie samodzielnie i o własnych siłach pokonać nawet kilku stopni. Wykorzystanie odpowiedniego urządzenia może stanowić w tym aspekcie ogromne wsparcie. Dostawcą takich systemów jest firma Mazamed, której warto zaufać. Posiada ona bowiem ogromne doświadczenie i szerokie zaplecze ofertowe.

Inne firmy w pobliżu:

Butik-Kesi


ADRES:
Sadowa 3, Ksawerów

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...

© Copyright 2019 audytinnowacji.pl