Dane firmy

KJ Studio


Promienna 23 /21, 6-492 Piła

Tel: 500 264 071

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Fanpage - KJ Studio


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Dobrze jest uświadomić sobie potęgę, jaką kryją w sobie media społecznościowe. Są one doskonałym narzędziem komunikacyjnym, które w obecnych czasach jest powszechnie wykorzystywane przez przedsiębiorców. Nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami odbywać się może w rozmaity sposób, a wirtualna przestrzeń jest świetną opcją w tym przypadku. Można bowiem prostą metodą przekazywać informacje na temat swojej oferty, a także zachęcać do skorzystania ze swoich usług.

Te zagadnienia wymagają jednak odpowiedniego podejścia. Bardzo dobrą opcją może być fanpage na Facebooku. Social media pozwalają niejednokrotnie również na to, aby pracować na zbudowanie wizerunku marki w oczach odbiorców. Należy dbać o wartościowe i atrakcyjne dla nich treści. Można skorzystać ze wsparcia profesjonalnych firm w tym zakresie. Jedną z nich jest, na przykład, KJ Studio.

Inne firmy w pobliżu:

Hey Taxes biuro rachunkowe


ADRES:
Baraniaka 88E, Poznań

Willa Arkadia


ADRES:
Spławie 48A, Poznań

Wallmachine - Producent Fototapet


ADRES:
Naramowicka 47, Poznań

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...