Alkoholizm jest palącym problemem coraz większej części społeczeń"/>

Dane firmy

Willa Arkadia


Spławie 48A, 61-312 Poznań

Tel: 601 188 501

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Alkoholizm Poznań


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Alkoholizm jest palącym problemem coraz większej części społeczeństwa polskiego. Osoby nim dotknięte zazwyczaj nie zdają sobie sprawy ze swojego nałogu oraz z konsekwencji, jakie ta choroba niesie. Mowa tutaj o całkowitym wyniszczeniu zdrowia psychicznego i fizycznego, które cechują alkoholizm. Poznań jest jednym z miejsc w Wielkopolsce, gdzie znajduje się ośrodek leczenia uzależnień. Na stronie www.osrodek-arkadia.pl znajdują się nie tylko dane kontaktowe, adres placówki, ale i pełna oferta leczenia. 

Terapeuci i lekarze dbają o to, aby pacjent czuł się podczas terapii komfortowo i bezpieczne. Stosowane techniki leczenia, jak i indywidualne podejście do każdego przypadku, zwiększa szanse na wyjście z nałogu. W trakcie leczenia alkoholizmu w Poznaniu, w prywatnej placówce pacjent wyleczyć może nie tylko ciało, ale i umysł. 

Inne firmy w pobliżu:

Hey Taxes biuro rachunkowe


ADRES:
Baraniaka 88E, Poznań

Akcygraf


ADRES:
Południowa 8, Rumianek

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...