Dane firmy

SOLTEC S.C.


Wólczyńska 133, 01-919 Warszawa

Tel: 535 44 59 61

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Panele fotowoltaiczne


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Istnieje kilka sposobów na to, by zmniejszyć rachunki za prąd, a jednym z nich są panele fotowoltaiczne. W tym przypadku niezbędnym elementem jest posiadanie licznika dwukierunkowego, którego zadaniem jest dokładne zliczanie energii elektrycznej, wytwarzanej przez instalację. Innymi słowy, jest to urządzenie pomiarowe sprawdzające pomiary dwukierunkowego przepływu prądu, zarówno z sieci, jak i do sieci. Wysokiej jakości panele dostępne są po wejściu na stronę przedsiębiorstwa Soltec. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny oraz wysoką jakość oferowanych produktów.

Jest to także rozwiązanie ekologiczne, które z pewnością zainteresuje osoby, dla których los środowiska naturalnego nie jest obojętny. Panele te przeznaczone są do pozyskiwania energii, emitowanej przez słońce. Urządzenia tego typu bez problemu mogą być montowane zarówno na ścianach, dachach, jak i wielu różnych powierzchniach, w zależności od potrzeb użytkownika. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z panelami warto kontaktować się bezpośrednio z firmą.

Inne firmy w pobliżu:

ZooBoom


ADRES:
Stalowa 2, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...