Dane firmy

Akcygraf


Południowa 8, 62-080 Rumianek

Tel: 61 814 26 24

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Studio graficzne Poznań


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Projekty materiałów promocyjnych muszą być starannie dopracowane. Czy można zamówić projekt i wydruk w jednym miejscu? Jak najbardziej! Wystarczy skorzystać z dobrej oferty i powierzyć te zadania doświadczonej drukarni.

Na stronie internetowej pod linkiem studio.akcygraf.pl można zapoznać ze sprawdzoną ofertą. To studio graficzne w Poznaniu gwarantuje:

  • indywidualne podejście do każdego klienta i opracowanie spersonalizowanego, wyjątkowego projektu,
  • zgodność ze standardami branży i wpasowywanie się w oczekiwania współczesnych konsumentów,
  • szeroką gamę produktów, które są projektowane i drukowane (wśród nich można wymienić ulotki, wizytówki, foldery reklamowe, kalendarze),
  • wysokiej jakości druk offsetowy, oparty na nowoczesnym i wydajnym sprzęcie.

Klienci mogą liczyć na miłą atmosferę współpracy oraz korzystny cennik. Wielu przedsiębiorców decyduje się na regularne korzystanie z usług, co przynosi największe korzyści finansowe i reklamowe.

Inne firmy w pobliżu:

Hey Taxes biuro rachunkowe


ADRES:
Baraniaka 88E, Poznań

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Willa Arkadia


ADRES:
Spławie 48A, Poznań

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...