Dane firmy

Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Języka Włoskiego


Piwna 13, 30-– Kraków

Tel: +48 502 78 70 71

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Tłumacz przysięgły włoskiego Kraków | Kancelaria Tłumacza Przysięgłego Języka Włoskiego


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Profesjonalny tłumacz przysięgły języka włoskiego w Krakowie posiada swoją własną firmę - mowa tu o Karolu Rosińskim, którego doświadczenie, a także umiejętności pomogły już wielu klientom w całej Polsce. Swoje usługi świadczy również w Warszawie - warto przy tym zaznaczyć, ze korzystanie z nich nie jest wcale dla nikogo zbytnim obciążeniem finansowym.

Opisywany ekspert wykonuje dla swoich klientów rzetelne tłumaczenia dokumentów oficjalnych, takich jak akty notarialne, umowy, kontrakty bądź też certyfikaty. Zajmie się również artykułami prasowymi, listami czy treściami reklamowymi - żadne zlecenie nie będzie stanowiło dla niego wyzwania. Wszystkie zlecone mu zadania wykonywane są nie tylko bardzo dokładnie, ale także szybko - potencjalnym klientom proponuje się również bardzo atrakcyjne ceny.

Inne firmy w pobliżu:

Stalgar


ADRES:
Siewna 21C, Kraków

WG Rolety


ADRES:
Jagiellońska 71, Nowy Sącz

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...