Dane firmy

VR Premium


Nauczycielska 8, 50-381 Wrocław

Tel: +48 509 580 927

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Filmy sferyczne


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Filmy 360, czyli, innymi słowy, filmy sferyczne, to materiały, których obraz otacza użytkownika z każdej strony. Zakładając specjalne gogle do wirtualnej rzeczywistości i uruchamiając wybrany film, odbiorca ma wrażenie, przeniesienia się w sam środek filmu. Tego typu materiały nagrywane są z wykorzystaniem specjalnych kamer 360, które rejestrują pełen obraz całego pokoju lub innego miejsca. Vrpremium.pl to miejsce oferujące tworzenie filmów 360, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. Jest to ciekawa propozycja dedykowana między innymi przedsiębiorcom poszukującym sposobów na zareklamowanie swojego produktu i wybicie się na tle konkurencji.

Chcąc oglądać filmy, należy założyć specjalne gogle oraz słuchawki na uszy. Dzięki takiemu rozwiązaniu widz jest całkowicie odcięty od bodźców pochodzących z zewnątrz, dzięki czemu uzyskuje on wrażenie wejścia do zupełnie innego świata. Dzięki wirtualnej rzeczywistości ma okazję polecieć w kosmos, przyglądać się z bliska dzikim zwierzętom, jak również pływać na samym dnie oceanu. Możliwości VR są właściwie nieograniczone.

Inne firmy w pobliżu:

Unique Moments Sp. z o.o.


ADRES:
Uczniowska 1, Wrocław

Onled Spółka z o.o.


ADRES:
Łubinow 3d, Wrocław

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...