Dane firmy

Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne ABC T. Odzioba i J. Dobies Spółka Jawna


Mosty 5, 72-132 Mosty

Tel: 607 311 470

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Uprawa choinek


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Gdy słyszy się słowo „choinka”, w wyobraźni pojawiają się świąteczne obrazy. Iglaste drzewa, głównie świerki i jodły, od lat budzą skojarzenia ze Świętym Mikołajem, prezentami i Bożym Narodzeniem. Stawia się je w domach i mieszkaniach w okresie świątecznym przede wszystkim jako symbol, jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z pozytywnych właściwości, jakimi wyróżniają się drzewa choinkowe. Potrafią one bowiem oczyszczać powietrze i ułatwiają oddychanie, co przekłada się na lepsze samopoczucie domowników. Można je zastosować także na zewnątrz budynku w celach ozdobnych lub jako żywopłot.

Uprawa choinek samodzielnie jest dla większości osób niemożliwa, w związku z czym nie pozostaje nic innego jak kupno, jeśli chce się mieć takie drzewo na własność. Warto je zamówić w firmie abcmosty.pl, która specjalizuje się w sprzedaży drzew iglastych. Szeroki wybór pozwala na znalezienie egzemplarzy odpowiadających dowolnym wymaganiom klienta.

Inne firmy w pobliżu:

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...