Dane firmy

CortenMedic


Krakowskie Przedmieście 24, 00-927 Warszawa

Tel: 22 270 30 50

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

CortenMedic • Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Konieczność wywołania zabiegów stomatologicznych w wielu osobach wywołuje niepokój i obawy przed bólem oraz dyskomfortem. Dziś jednak nie trzeba już się tego bać, gdyż stomatolodzy mają dostęp do bardzo dobrych technologii i nawet skomplikowane zabiegi przeprowadza się łatwo oraz bezboleśnie. By jednak poczuć się w pełni pewnie, dobrze będzie skorzystać z usług renomowanej prywatnej placówki, zwłaszcza wtedy, gdy chce się wykonać skomplikowany zabieg, na przykład leczenie kanałowe pod mikroskopem. W Warszawie swoją pomoc w tym zakresie oferuje placówka Corten Medic.

W miejscu tym nie trzeba długo czekać na wizytę, co akurat w tym przypadku jest bardzo ważne, gdyż z wykonaniem zabiegów endodontycznych nie można zwlekać. Chora miazga może dawać dolegliwości bólowe, a także stwarzać ryzyko zakażenia całego organizmu, trzeba więc ją jak najszybciej usunąć. Specjaliści z tej placówki wykonują takie zabiegi codziennie, gwarantują więc staranne wyczyszczenie kanałów i uratowanie chorego zęba, który posłuży jeszcze wiele lat.

Inne firmy w pobliżu:

ZooBoom


ADRES:
Stalowa 2, Warszawa

SOLTEC S.C.


ADRES:
Wólczyńska 133, Warszawa

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...