Dane firmy

MyEvolution


High street 84a, EH-33 Tranent

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Weganizm | MyEvolution


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Eliminacja produktów pochodzenia zwierzęcego z diety to gorący trend, który cieszy się zainteresowaniem coraz większej grupy społeczeństwa. Duża w tym zasługa najnowszych publikacji naukowych WHO, które określiły spożywanie przetworzonego mięsa jako czynnik powodujący nowotwory. 

Istotne są też kwestie etyczne, zwierzęta w hodowlach przemysłowych bardzo cierpią, przez co wiele osób wybiera weganizm. Dieta ta polega na wykluczeniu mięsa, jajek oraz nabiału, a także rezygnacji z odzieży czy kosmetyków, które zostały wytworzone ze składników odzwierzęcych, np. futer czy skóry. Przed przejściem na dietę roślinną warto zgłębić swoją wiedzę na temat jej prawidłowego bilansowania. Dobrym źródłem informacji jest portal my-evo.pl, na którym publikowane są ciekawe artykuły i poradniki dotyczące zdrowego odżywiania. 

Inne firmy w pobliżu:

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.


ADRES:
Calle Isla Tabarca 2, Alicante

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...