Dane firmy

SENSE consulting


św. Michała 43, 61-119 Poznań

Tel: 61 843 26 11

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Szkolenia menedżerskie Poznań


Zakres działalności przeglądanej firmy:

SENSE Consulting to firma, która zajmuje się przede wszystkim kompleksową pomocą w uzyskiwaniu rozmaitych dofinansowań z Unii Europejskiej. Usługi tego typu są coraz bardziej popularne, a firma proponuje doradztwo w naprawdę niskiej cenie - nic dziwnego, że zaufało jej już wielu klientów z całej Polski. 

Oprócz zdobywania niezbędnych świadczeń finansowych dla małych czy średnich firm, opisywana firma zajmuje się również organizowaniem rozmaitych kursów na terenie Poznania. Szkolenia menadżerskie czy z zarządzania to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby skutecznie rozwinąć swoje umiejętności. Prowadzone są one przez profesjonalnych i doświadczonych pracowników firmy, którzy na pewno przekażą w prosty sposób najbardziej istotne informacje z tego zakresu. Kursy takie są ponadto bardzo tanie!

Inne firmy w pobliżu:

Hey Taxes biuro rachunkowe


ADRES:
Baraniaka 88E, Poznań

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Willa Arkadia


ADRES:
Spławie 48A, Poznań

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...