Dane firmy

Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, 42-700 Lubliniec

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Transport towarów niebezpiecznych - Netpaka.eu


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Przewóz niektórych towarów uznanych za szkodliwe dla środowiska określają przepisy międzynarodowe i z nimi muszą liczyć się przewoźnicy. Niewłaściwy, niedostosowany do przewozu takich produktów wybór pojazdu może mieć katastrofalne skutki, dlatego prawo jest tu bardzo rygorystyczne. Co więcej, przepisy tego prawa są na bieżąco aktualizowane, aby w najwyższym stopniu ograniczyć realne zagrożenie. Transport towarów niebezpiecznych ze względu na ryzyko został podzielony na dziewięć kategorii z podkategoriami, z którymi można zapoznać się na stronie należącej do giełdy spedycyjnej ze strony netpaka.eu.

Jest to portal, na którym można znaleźć przewoźnika nawet dla tak niebezpiecznych ładunków, jak te, zawarte w tych dziewięciu kategoriach. Zlecając tego typu transport, trzeba wiedzieć, że odpowiada za niego wiele osób, w tym:

  • nadawca, którego obowiązkiem jest właściwy wybór opakowania, prawidłowe oznakowanie ładunku i właściwy załadunek,
  • przewoźnik musi dopilnować, aby towar przewożony był właściwym, dobrze oznakowanym pojazdem,
  • kierowca odpowiada za znajomość i przestrzeganie ww. przepisów.
Inne firmy w pobliżu:

Malaya Sp. z o.o.


ADRES:
Mickiewicza 18, Racibórz

Biuro Rachunkowe Aleksandra Stolorz


ADRES:
Podcienie 2, Bielsko-Biała

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...