Dane firmy

Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, 97-330 Poniatów

Tel: 509 700 012

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Czujniki ciśnienia opon


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Utrzymywanie właściwego ciśnienia powietrza w oponach samochodowych to podstawa wysokiego poziomu bezpieczeństwa podczas jazdy, to wolniejsze zużywanie się samochodowego ogumienia oraz niektórych elementów układu zawieszenia pojazdu, a także mniejsze zużycie paliwa.

Jeśli chcesz mieć pewność, że poziom powietrza w kołach jest utrzymywany na stale wysokim poziomie, zainwestuj w profesjonalne czujniki ciśnienia opon. Bogaty wybór tego typu części znajdziesz w sklepie internetowym xfelgi.pl. Sklep dysponuje dwoma podstawowymi systemami pomiarów: pośrednimi, które są zdecydowanie tańsze i prostsze we wdrożeniu oraz bezpośrednimi, które bazują na bardziej zaawansowanych, a przez to również znacznie droższych układach elektronicznych.

W sklepie znajdziesz również bogaty wybór fabrycznie nowych felg aluminiowych we wszystkich popularnych rozmiarach i w wielu atrakcyjnych wzorach.

Inne firmy w pobliżu:

Butik-Kesi


ADRES:
Sadowa 3, Ksawerów

meva-podnosniki.pl


ADRES:
Rojna 94 , Łódź

ABC-BOBASA


ADRES:
Słoneczna 37, Brzeziny

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...