Dane firmy

Tomasz Raducha Consulting


Kierbedzia 4, 00-770 Warszawa

Tel: 600 444 577

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

https://sekretpiekna.pl | Olejki arabskie


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Popularność naturalnych kosmetyków ciągle rośnie, zwłaszcza jeśli chodzi o oleje i olejki. Produkty te są całkowicie naturalne, pozyskiwane z roślin o specjalnych właściwościach, a przy tym mogą być użytkowane na różne sposoby. Duża część olejów wyróżnia się uniwersalnością, co oznacza, że można je nakładać na skórę głowy i włosy, ale też na twarz i ciało. Kupując więc jeden kosmetyk, zyskuje się preparat wielozadaniowy, co oznacza też wygodę i oszczędności.

Szczególnie dobrym wyborem mogą być egzotyczne produkty, gdyż są one wykonywane z roślin o niezwykłych właściwościach, jak na przykład kozieradka, laur czy orzechy makadamia. Z takich składników wytwarzane są olejki arabskie dostępne na stronie sekretpiekna.pl. Można też wybrać pięknie pachnący olejek różany, egzotyczny olej marula czy słynny już na całym świecie olejek arganowy, który uchodzi za wielkie naturalne bogactwo krajów arabskich, głównie Maroka.

Inne firmy w pobliżu:

ZooBoom


ADRES:
Stalowa 2, Warszawa

SOLTEC S.C.


ADRES:
Wólczyńska 133, Warszawa

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...