Dane firmy

GoldWings Flight Academy


Narwik 12, 01-471 Warszawa

Tel: +48 883 677 787

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Goldwings


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Czy wiesz, że teraz w bardzo prosty sposób możesz sprawić, że możliwe stanie się samodzielne pilotowanie samolotu? O ile nie można tego raczej zrobić w samolocie pasażerskim bez wielu godzin spędzonych w powietrzu, możliwe jest odbycie szkolenia, dzięki któremu dostępne będzie prowadzenie na początek mniejszych maszyn. Można również spróbować swoich sił w symulatorze lotów i przejść przez jeden z wielu dostępnych scenariuszy katastrof lotniczych. 

Firmę, która organizuje takie szkolenia, znajdziesz na stronie flygoldwings.com. Z oferty Goldwings korzystają nawet profesjonaliści, którym zależy na jak najlepszym przeszkoleniu i sprzęcie. Czym prędzej więc skorzystaj z ich oferty, a będziesz mieć pewność, że trafiłeś najlepiej jak mogłeś! Tak realistycznego i nowoczesnego symulatora nie znajdziesz w żadnym innym miejscu! 

Inne firmy w pobliżu:

ZooBoom


ADRES:
Stalowa 2, Warszawa

SOLTEC S.C.


ADRES:
Wólczyńska 133, Warszawa

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...