Dane firmy

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO


Sienna 72, 00-833 Warszawa

Tel: 22 654 09 47

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://psychiatrzy.pl/ • Jak leczyć depresję - Warszawa


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Jeśli ktoś podpowiada, że najlepszym sposobem na depresję jest ciepły kocyk, komedia romantyczna w telewizorze i pudełko ulubionych czekoladek, najprawdopodobniej bagatelizuje prawdziwe znaczenie tej ciężkiej choroby. Choroby, która dręczy około 350 mln osób na całym świecie, w tym około 1,5 mln Polaków. Statystyki nie pozostawiają wątpliwości – poważne załamania i towarzyszące im objawy są dziś czymś na porządku dziennym. Ale czy to oznacza, że należy się im poddać?

Jak leczyć depresję, wiedzą eksperci, lekarze współtworzący warszawski Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości. Warto podkreślić, że każdy pacjent wymaga indywidualnego podejścia, ponieważ źródła i objawy depresji mogą się znacznie różnić. Najważniejsze jest jednak to, że współczesne terapie przynoszą pożądany efekt, a z nawet ciężkiej depresji udaje się wychodzić, unikając tym samym ostatecznego upadku czy wycofania z życia społecznego. Bez stygmatyzacji, szufladkowania czy bagatelizowania problemów – liczy się skuteczne i ludzkie podejście do osobistych dramatów.

Inne firmy w pobliżu:

ZooBoom


ADRES:
Stalowa 2, Warszawa

SOLTEC S.C.


ADRES:
Wólczyńska 133, Warszawa

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...