Dane firmy

KSIEGOWOSC.TAX


Łobeska 7, 60-182 Poznań

Tel: 536 535 500

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://ksiegowosc.tax | Dobre biuro rachunkowe poznań


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Zarówno mała własna działalność gospodarcza, jak i nieco większe przedsiębiorstwo, to nieuniknione stosy dokumentów i spraw księgowych oraz administracyjnych. Nie wszyscy prowadzący firmy są w tej materii ekspertami, jednak nie da się ukryć, że każdy potrzebuje na tej płaszczyźnie fachowej, a przede wszystkim terminowej obsługi.

Gdy dobre biuro rachunkowe z Poznania jest potrzebne od zaraz, nie warto się zastanawiać - oferta ksiegowosc.tax to odpowiedź na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. W tym przypadku niewątpliwym atutem jest możliwość załatwiania wszystkich niezbędnych formalności drogą elektroniczną. Na żadnym z etapów współpracy z biurem nie występuje konieczność osobistych wizyt w nim, a to dla wciąż zajętych przedsiębiorców jest zaletą nie do przecenienia. Można w ten sposób oszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze.

Inne firmy w pobliżu:

Hey Taxes biuro rachunkowe


ADRES:
Baraniaka 88E, Poznań

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Willa Arkadia


ADRES:
Spławie 48A, Poznań

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...