Dane firmy

WG Rolety


Jagiellońska 71, 33-000 Nowy Sącz

Tel: 185476040

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Rolety antywłamaniowe nowy sącz


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Firma specjalizuje się w kompleksowej sprzedaży osłon okiennych przeciwsłonecznych oferując swoim Klientom wysokiej jakości produkty, jak: bambusowe, drewniane oraz aluminiowe żaluzje poziome i pionowe, plisy, moskitiery okienne, drzwiowe i balkonowe, markizy tarasowe oraz wiele rodzajów rolet wewnętrznych i zewnętrznych, a także segmentowe i rolowane bramy do garażu.

Rolety antywłamaniowe w Nowym Sączu oferuje firma WG Rolety będąca producentem osłon okiennych oraz drzwiowych, a także bram garażowych w różnej kolorystyce. Są to rolety zewnętrzne mające na celu nie tylko chronić prywatność przed ciekawskimi spojrzeniami, ale również zabezpieczać wnętrze domu przed aktami włamania i wandalizmu. Rolety te można obsługiwać przy pomocy zwijacza sznurkowego, korby, zwijacza korbowego oraz elektrycznie.

Inne firmy w pobliżu:

Stalgar


ADRES:
Siewna 21C, Kraków

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...