Dane firmy

BBsolar Sp. z o.o.


Średnia 253, 43-384 Jaworze

Tel: +48 784 034 041

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

http://bbsolar.eu/ • Panele słoneczne Bielsko-Biała


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Ogromne doświadczenie w branży, stuprocentowy profesjonalizm, ogromne zaangażowanie w każde zadanie, fachowe doradztwo wykwalifikowanych pracowników, wyjątkowo jasne warunki współpracy oraz atrakcyjne oferty cenowe to tylko jedne z wielu zalet, które wyróżniają firmę BBsolar.

Ofertą tego polskiego producenta z Bielska-Białej są panele słoneczne charakteryzujące się najlepszą jakością i ponadprzeciętną wytrzymałością. Propozycją firmy jest kompleksowa usługa obejmująca fachowe doradztwo, montaż oraz dopełnienie wszelkich formalności w zakładach energetycznych.

Ekipa kompetentnych techników dokłada wszelkich starań, by zagwarantować klientom najwyższe standardy obsługi. Kontrahenci mogą być pewni, że specjaliści do powierzonego zadania podejdą z najwyższym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem.

Inne firmy w pobliżu:

Malaya Sp. z o.o.


ADRES:
Mickiewicza 18, Racibórz

Netpaka.eu


ADRES:
Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...