Dane firmy

GorszySort


Krakowskie Przedmieście 79, 00-079 Warszawa

Tel: 883482954

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Konstytucja bransoletka • https://gorszysort.com


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Wiele osób do swoich codziennych stylizacji nosi drobne dodatki, które pozwalają na wyrażenie siebie, swoich emocji lub poglądów politycznych. W sklepie gorszysort.com klienci mogą znaleźć wiele różnych gadżetów oraz akcesoriów, które pomogą w wyrażeniu swojego politycznego zdania. Oferta sklepu skierowana jest przede wszystkim do tych, którzy nie sympatyzują z obecnie rządzącą partią. 

Bransoletka z napisem Konstytucja choć delikatna, jest wyrazista. To świetny dodatek, który mogą nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Produkty dostępne są w wersji sznurkowej oraz na rzemyku. Napis utworzony jest z małych, estetycznych kostek, które pięknie prezentują się na dłoni. Dzięki takiej bransoletce można wyrażać swój sprzeciw i niezadowolenie zawsze i wszędzie. Ten elegancki gadżet jest bardzo dobrze wykonany, będzie komfortowy w użytkowaniu. 

Inne firmy w pobliżu:

ZooBoom


ADRES:
Stalowa 2, Warszawa

SOLTEC S.C.


ADRES:
Wólczyńska 133, Warszawa

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...