Dane firmy

Advantis


Wspomnień 18, 04-860 Warszawa

Tel: 22 839 79 08

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kursy językowe dla firm Warszawa | https://advantis.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Szukając obszarów do potencjalnego rozwoju pracowników, warto wziąć pod uwagę ich znajomość języków obcych, a raczej biegłość w posługiwaniu się nimi na najwyższym poziomie. Aby kadra tworząca firmę mogła swobodnie i skutecznie działać na zagranicznych rynkach, musi mieć określoną bazę w postaci kompetencji językowych. Przedsiębiorstwo, które dba o rozwój zespołu w tym zakresie, jest uważane za atrakcyjnego pracodawcę, więc może liczyć na większe zainteresowanie specjalistów poszukujących nowych wyzwań.

Kursy językowe dla firm w Warszawie i Krakowie oferuje szkoła Advantis. Oferta jest dostosowywana do potrzeb konkretnego klienta, a nauka zawsze uwzględnia indywidualne doświadczenia kursantów. Szkolenia mogą się odbywać na terenie firmy lub w formacie videolearningu. Nauka przynosi efekty w postaci podwyższenia kompetencji językowych zespołu. Dziś polski biznes otwiera się na partnerów z całego świata – ktoś musi przecież reprezentować firmę i wdrażać ambitne projekty w życie. Inwestycja w wysoki poziom znajomości języka angielskiego wśród pracowników opłaca się z wielu względów!

Inne firmy w pobliżu:

ZooBoom


ADRES:
Stalowa 2, Warszawa

SOLTEC S.C.


ADRES:
Wólczyńska 133, Warszawa

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...