Dane firmy

PROGRES SOLUTION SP Z O O


Gołębia 5, 61-834 Poznań

Tel: 690605374

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kupię firmę produkcyjną


Zakres działalności przeglądanej firmy:

W Polsce bardzo dużym uznaniem cieszą się spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, ponieważ jest to rozwiązanie mające wiele zalet. Dobra wiadomość jest taka, że dziś nie trzeba zakładać ich od zera, co wiązałoby się z koniecznością poniesienia dużych nakładów czasowych, a wszystko to za sprawą stron, takich jak platformainwestora.pl. Jest to czytelna witryna, mająca praktyczną wyszukiwarkę, w której można wpisywać frazy, takie jak „kupię firmę produkcyjną” lub jakąkolwiek inną, w zależności od potrzeb danej osoby.

Gotowe spółki mają swoją własną historię i nie wymagają konieczności odwiedzania urzędów oraz innych miejsc w celu dostarczania niezbędnych dokumentów. Bardzo często dysponują one także numerem KRS, REGON oraz NIP, co dla nabywcy jest niezwykle wygodne. Osoby kupujące spółkę zyskują:

  • pomoc fachowców,
  • oszczędność czasu,
  • niskie ceny,
  • mniej nerwów i stresu,
  • komplet dokumentów,
  • możliwość dokonania zakupu jeden dzień,
  • dostęp do szerokiej oferty.

Oczywiście rozwiązanie to jest w pełni legalne, a wszelkie, niezbędne dokumenty podpisywane są w obecności notariusza.

Inne firmy w pobliżu:

Hey Taxes biuro rachunkowe


ADRES:
Baraniaka 88E, Poznań

KJ Studio


ADRES:
Promienna 23 /21, Piła

Willa Arkadia


ADRES:
Spławie 48A, Poznań

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...