Dane firmy

Splendear.com


Osmańska 5, 02-823 Warszawa

Tel: +(48) 781-140-040

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Sukienki Guess


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Dość powszechnym stereotypem jest przekonanie, że kobiety przeważnie nie mają się w co ubrać pod kątem określonej okazji. Jednak warto spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy. Być może wiele sklepów nie jest im w stanie zaoferować zróżnicowanej i atrakcyjnej propozycji modowej. Jednak na stronie splendear.com jest zupełnie inaczej, dlatego wystarczy wejść i zapoznać się ze wszystkimi możliwościami.

 

Panie mają do dyspozycji choćby sukienki Guess, których poszczególne fasony sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientek. Uroczysty wieczór we dwoje, spotkanie biznesowe, letni odpoczynek nad jeziorem czy po prostu zwyczajna, codzienna aktywność - z tymi sukienkami kobieta będzie się świetnie czuć w każdej sytuacji. Atrakcyjna, pewna siebie i zdecydowana, zachowa jednocześnie pełen komfort i swobodę ruchów.  

 

Inne firmy w pobliżu:

ZooBoom


ADRES:
Stalowa 2, Warszawa

SOLTEC S.C.


ADRES:
Wólczyńska 133, Warszawa

Qdent Warszawa


ADRES:
Sokołowska 9, Warszawa

Nieprzekonany? Przeczytaj opinie innych!

Artur Lorenc

audytinnowacji.pl sprawiło, że jako początkujący przedsiębiorca nie poczułem się przytłoczony ogromem rzeczy, które muszę wykonać zanim moja firma zyska pierwszych klientów z sieci. Dzięki!

Małgorzata Sadkowska

Zatrzęsienie fotografów wszelakich sprawia, że nie jest to prosta branża. Ludzie z portalu audytinnowacji.pl stanęli na wysokości zadania i dzięki nim moja firma jest widoczna w Internecie!

Aleksander Bąs

Młodemu człowiekowi w trudnej i zamkniętej branży budowlanej bardzo ciężko się wybić... Na szczęscie audytinnowacji.pl pomogło na tyle, że nie martwię się o przyszłość mojej firmy.

Skorzystaj z wyszukiwarki by znaleźć firmę szybciej...